İş Güvenliği Portalı: HSEplus 

HSEplus; organizasyonunuzdaki mevcut ve potansiyel afet ve riskleri, tanımlamak, analiz etmek, izlemek, gözden geçirmek ve iyileştirmek için çalışan bir yazılım uygulamasıdır.

ISO 31000 Risk Yönetimi standartları ile uyumlu, kullanıcı dostu bu araç, organizasyonunuza, işinizdeki riskleri yönetme, azaltma ve önleme konusunda stratejik bir avantaj kazandırır.

  • Risk yönetimi programınızı merkezileştirin ve uygun hale getirin

İşinizdeki tüm riskleri, güvenle ulaşılabilen, web tabanlı çalışan, riskleri azaltan ve operasyonel etkinliği ve verimliliği artıran tek bir araç ile düzgün şekilde ve proaktif olarak yönetin.

  • Tüm bağlamlarda riski tanımlayın ve yönetin

Yer, departman, ekipman, insan, iş görevi, malzeme, süreç, proje vb gibi tek veya herhangi bir kombinasyonda mevcut veya oluşabilecek riskleri analiz edin,  değerlendirin ve ele alın.

  • Tüm kilit organizasyonal süreçlere risk yönetimini entegre edin

Yazılım; ISO 31000 Risk Yönetimi ve Risk Değerlendirme çerçeve modelini takip eder ve size gündelik iş süreçlerinizle, karar verme mekanizmanızla birleştirmenize izin vererek riski azaltmanıza ve performansı artırmanıza yardımcı olur.

  • Riskleri azaltacak ve önleyecek, hızlı, bilgiye dayalı kararlar verin

Gerçek zamanlı kontrol panelleri, rapor dinamosu ve rapor kütüphanesi size organizasyonunuzun risklerine dair bir bakışta size 360 derece görüş sunar ve riskleri iyileştirmek için kaynakların etkin kullanımına destek verir.

  • Risk önleme ve azaltma görevlerini tamamlayın

Çalışanlara; otomatik olarak takibe yönelik, düzeltici ve önleyici aksiyon görevleri atayın, e-posta duyurularının sayısını artırın ve kolayca gelişimi takip edip, tamamlanma raporu alın.

  • Kayıp önleme ve kriz yönetimi konusunda gelişim kaydedin

Tüm iş süreçlerinizde kaybı azaltın ve riskleri erken teşhis ederek, sıklığını ve olay sayısını azaltarak kriz yönetimi sürecinizi iyileştirin