Danışman Kadromuza Katılın 

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi danışmanlığı ilginizi çekiyor mu? Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi projelerinde çalışmak ister misiniz? Gelin yeni çalışma arkadaşımız olun!

PDR-HR Danışmanlık olarak organizasyonlara, İnsan Kaynaklarının iş stratejisinin temel bir parçası olarak ele alınmasında ve en iyi uygulamaların hayata geçirilmesinde destek veriyoruz. Dünya çapında 45 ülkeye yayılmış iş modeli ve ilişki ağı ile Stratejik İnsan Kaynakları Yönetiminde en iyi metodoloji ve yöntemlerin hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

Biz, hızla büyüyen bir Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlık şirketiyiz ve bu alanda çalışmak isteyen zeki ve yetenekli kişileri her zaman ekibimize katmak isteriz. 

PDR-HR Danışmanlık, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterileri ile yakın çalışarak, onlara tüm İK fonksiyonlarında, yüksek kalitede öneri ve destek sunma sorumluluğu taşır. 

Projelerde genellikle bağımsız çalışsak da, bazı durumlarda proje takımlarına da dahil olabiliriz. Danışmanlarımızın müşterileri ile güçlü iş ilişkileri kurmalarını; müşteri memnuniyetsizlikleri ve iş disiplini konularında tecrübeleri ile doğru tutumlar sergilemelerinizi bekleriz. 

PDR-HR Danışmanlık ekibine katılmak için geçmiş bir danışmanlık deneyimine sahip olmalı veya bu alana geçiş yapma isteğinizle bizi ikna etmelisiniz. Deneyimli, işini tutku ve titizlikle yapan bir İK danışmanlık ekibine katılarak, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde çok önemli deneyimler kazanabilirsiniz. 

Çalışma modelimizde esneğiz; örneğin serbest çalışan danışmanlar için kadromuzda esnek bir çalışma modeli sunabiliriz. Bu güçlü ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen ekteki formu doldurarak veya özgeçmişinizi sistemimize yükleyerek başvurunuzu bize ulaştırın. 

Sizinle 48 saat içinde bağlantıya geçeceğiz.