Yönetim Ekibimiz 

Meltem Şakarcan

İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, PDR Group

Meltem Şakarcan, 2009’dan bu yana yürüttüğü İcra Kurulu Başkanlığı görevinde, PDR Group şirketlerinin ve markalarının büyümesinden sorumlu oldu. İcra Kurulu Başkanı olmadan önceki görevi olan Telephone Doctor Genel Müdürlüğü sırasında 3 sene içinde şirketin 3 kattan fazla büyümesini sağlayan Meltem Şakarcan, PDR Group İcra Kurulu Başkanlığı’nın yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında da görev alıyor.

Meltem, liderlik sorumluluklarının yanında aynı zamanda koç ve danışman olarak da çalışmakta olup, öz sermayeyi büyütmek, daha iyi yönetmek ve liderlik etmek konularında danışmanlık veriyor.

Meltem evli ve iki çocuk annesi olup SHIFT! Kitabının ortak yazarlarından biridir.

Demet Ünlü Kıvanç

Yönetici Direktör, PDR-HR Danışmanlık

Demet Ünlü Kıvanç, kariyerine bankacılık ve finans sektörlerinde yönetici adayı olarak başladı.

İnsan Kaynakları alanında 20+ yıl tecrübeye sahip olan Demet, finans, ilaç ve sağlık sektörlerinde İnsan Kaynakları fonksiyonlarını kurdu, yapılandırdı ve yönetti.

Demet, çalıştığı kurumlarda yönetici olarak; işe alım, performans yönetimi, performans değerlendirme, yetenek yönetimi, çalışan memnuniyeti / çalışan bağlılığı, eğitim ve yan haklar konularında sorumluluklar aldı.

Yapı Kredi Bankası’nda “Yetenek Bazlı İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Projesi”nin ilk uygulayıcılarından oldu. İnsan Kaynakları projeleri ve uygulamaları ile Abdi İbrahim İlaç’ın “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Şirketi” olmasında büyük rol oynadı.

Demet 2014 yılında PDR-HR ’a yönetici olarak katıldı ve stratejik insan kaynakları gelişimi alanında değer katan insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirmek için çalışıyor.

Demet, evli ve bir çocuğu var.